Sesli kitap uygulaması “Storytel” deneme süresini uzattı

storytel

Sesli kitap uygulaması Storytel de bu sosyal izolasyon günlerini daha keyifli hale getirmek için 14 gün olan ücretsiz deneme süresini 30 güne çıkardı.

İçinde bulunduğumuz olağanüstü koşulların, hayatın normal akışını değiştirerek dünyanın her köşesindeki insanların yaşamlarında sosyal izolasyonu zorunlu kıldığını söyleyebiliriz.Bu sosyal izolasyona destek olan “Piri” uygulamasının ücretsiz sanal turlarından geçtiğimiz gün bahsetmiştik. Sesli kitap uygulaması Storytel de bu sosyal izolasyon günlerini daha keyifli ve kaliteli hale getirmek için 14 gün olan ücretsiz deneme süresini 30 güne uzattı.

Sesli kitapların, bu zorlu süreci atlatırken evlerde geçirilen zamanı daha kaliteli ve keyifli hale getirerek insanlara bir nebze de olsa faydalı olabileceğine inandığını söyleyen Storytel Türkiye Ülke Müdürü Berk İmamoğlu, bulunduğumuz coğrafyada yaşayan insanların sosyal izolasyon süreçlerine ücretsiz deneme sürümünü 30 güne çıkararak destek olmayı amaçladıklarını söyledi.

storytel deneme

Storytel kütüphanesine 30 gün ücretsiz erişim kampanyasından yararlanmak için kullanıcıların yapması gereken tek şey, Storytel web sitesinden ya da cep telefonlarına indirecekleri Storytel uygulaması üzerinden bir abonelik başlatmak. Ayrıca aboneliklerini devam ettirmek istemeyen kullanıcılar, deneme süreleri sona ermeden önce hiçbir ücret ödemeden istedikleri zaman aboneliklerini iptal edebilme imkanına sahipler. 20 ülkede faaliyet gösteren Storytel’de 400 binden fazla kitap ve içeriğin bulunduğunu da hatırlatalım.

Sesli kitapların evde geçirilen bu dönemde hem yetişkinler hem de çocuklar için iyi bir alternatif olduğunu söyleyebiliriz. Bu salgın süresince kitap okumaya odaklanma sorunu olanlar ve kendini bu gündemden uzak tutmak isteyenler için çok güzel bir alternatif olduğu aşikar. Bu sosyal izolasyon sürecine diğer teknoloji şirketlerinin de katkıda bulunması dileğiyle..

“Sesli kitap uygulaması “Storytel” deneme süresini uzattı” üzerine 1 yorum.

  1. Geri bildirim: Online meditasyon asistanınız "Meditopia" - Girişim Rehberi

Bir cevap yazın