Online Market Sektörüne Yeni Oyuncu-Cepte Şok

Sosyal izolasyon sürecinde en büyük problemlerimizden biri de market alışverişi. İşte tam da bu noktaya çözüm olarak Şok Market’in online sipariş uygulaması Cepte Şok, yenilenen tasarımı ve işlevleriyle tüm Türkiye’de adrese teslimat hizmetine başladı. Şok Marketler, Cepte Şok uygulaması ile bu zorlu günlerde evlerinde kalan müşterilerine tüm siparişlerini aynı gün içerisinde ücretsiz olarak teslim ediyor.

Kullanıcıların siparişleri artık Cepte Şok uygulaması üzerinden online ödeme ile aynı günde kapılarına ücretsiz teslim ediliyor. Ayrıca “Siparişini ver, istediğin saatte mağazadan al” seçeneği de devam ediyor.

Şok Market, bu yeni uygulamasıyla mağazalarının bulunduğu mahalledeki komşularına adrese teslimat hizmeti verecek. Kullanıcılar mahallelerindeki Şok Market’ten online alışveriş yapabilecek ve aynı gün içinde ek bir ücret ödemeden siparişleri evlerine gönderilecek. Üstelik Cepte Şok’tan sipariş verilen ürünlerin fiyatları Şok Market fiyatlarıyla aynı olacak.

Gıdadan Kişisel Bakıma,  Elektronikten Ayakkabıya geniş ürün seçenekleri

Cepte Şok’un Kategori konusunda da marketlerin geniş skalasından faydalandığını söylemek mümkün. Cepte Şok’un kategorileri arasında Süt ve süt ürünleri, Et ve tavuk ve şarküteri, Kahvaltılık, Yemeklik malzemeler, İçecek, Atıştırmalık, Unlu Mamüller ve Pastane, Meyve ve Sebze, Temizlik, Kişisel Bakım ve Kozmetik, Anne-bebek ve Çocuk, Elektronik, Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar, Ev ve Yaşam seçenekleri yer alıyor. Aynı zamanda Haftanın Fırsatları kategorisinin de bulunduğunu belirtelim. Hem bu alandan hem de uygulamanın kampanyalar kısmından mağazadaki fırsatlara kolayca erişebiliyorsunuz.

Bir cevap yazın